Tak trochu něco o mě

Jmenuji se Alena Koucká ( Vávrová ) a masážemi se zabývám již několik let.

Po základní škole jsem šla na učební obor REKONDIČNÍ, REHABILITAČNÍ A SPORTOVNÍ MASÉR.

Během tohoto studia jsme se naučili tomuto umění na sobě samých, posléze na klientech, kteří k nám chodili. Od druhého ročníku jsme chodili na souvislé praxe na speciální rehabilitační oddělení, USP, DD a jiných státních zařízení.

Následně jsem nastoupila na čtyřleté studium STŘEDNÍ EVANGELICKÉ AKADEMIE, OBOR  SOCIÁLNÍ VYCHOVATEL / PEČOVATEL.

 Zde jsem měla hlavním úkolem starat se o potřebné lidi, děti a jiné…

Masáže byli na druhém místě. Po nějaké době jsem dostala nabídky na pečovatele v hospicu v Praze.Ve volných chvílích jsem se ale k maséřině opět vracela. Pracovala jsem v hotelu Hilton v Praze a o prázdninách v létě i v lázních Aurora Třeboň, jako masér.Vždy jsem měla kladné ozvy svých klientů a tudíž mě to přivedlo i k myšlence svého masérského salonu.

Po škole jsem ještě dva roky pracovala v estetickém centru na Vinohradech. I zde jsem po celou dobu měla zavedené masáže pro své klienty v Praze. Během dvou let jsem absolvovala různé doplňkové kurzy, abych nezůstala jen u jednoho druhu masáže.

Po návratu zpět domů, mě přijali na HPP jako masérku do Image salonu v Táboře. Zde jsem pracovala rok, abych pochopila, že si musím zrealizovat byť už malou, ale svou masérnu.

Nějakou dobu jsem působila u své kamarádky v salonu na živnost a od února 2010 jsem si opravdu splnila svůj sen za pomoci svého partnera a jeho bratra, kterým jsem vděčná za tuto krásnou masérnu. ( Děkuji )

 

Možná si často říkáte, proč zrovna Meduňka? Nehledejte v tom nic složitého. Je to jen proto, že meduňka je léčivá bylina, která příznivě ovlivňuje naší nervovou soustavu, spánek a klid.

 

Doufám že budete s mými masérskými službami spokojeni a nebude to pro Vás jen v rámci té léčebné, ale i té duševní a troufám si napsat, že i duchovní stránce.